Новини


Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята

22 травня 2017 року, в день відзначення перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських до італійського міста Бар, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет здійснив архіпастирський візит до Свято-Миколаївського чоловічого монастиря у місті Богуслав, ле відслужив Божественну літургію з нагоди храмового свята.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята]
 
Патріарх Філарет освятив храм у Білій Церкві

31 грудня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Біла Церква, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь святого праведного Петра Калнишевського.

Детальніше... [Патріарх Філарет освятив храм у Білій Церкві]
 
Освячення храму на честь Всіх святих землі Української у Миронівці

25 листопада 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин великого освячення храму на честь Всіх святих землі Української у місті Миронівка Київської області.

Детальніше... [Освячення храму на честь Всіх святих землі Української у Миронівці]
 
Освячення іконостасу та розписів у Свято-Покровському храму міста Богуслав

2 листопада 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Богуслав, де звершив освячення іконостасу та розписів в храмі Покрови Божої Матері.

Детальніше... [Освячення іконостасу та розписів у Свято-Покровському храму міста Богуслав]
 
Патріарх Філарет освятив Свято-Покровський храм у Богуславі

12 жовтня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Богуслав на Київщині, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці. На вїзді до міста Його Святість зустріли митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, міський голова Богуслава Вячеслав Михайлович, меценат будівництва храму Петро Гавриленко, благочинний Богуславського району протоієрей Ігор Поліжак. Святійшому Владиці піднесли коровай та квіти.

Детальніше... [Патріарх Філарет освятив Свято-Покровський храм у Богуславі]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 10