Храмове свято у Миколаївській обителі

22 травня 2011 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, ми ще раз зустріли наше храмове свято - Перенесення мощей святителя i чудотворця Миколая з Мир Лiкiйських у місто Бар.

Кожне храмове свято для всіх нас, перш за все, день подяки Богові на наш прекрасний монастир, за дивовижний час, в якому ми живемо, коли для нас відкриті всі можливості для євангельської проповіді в нашій Україні. Це також і день подяки нашому правлячому архієрею, Предстоятелю нашої Церкви, Священноархимандриту нашої обителі Святійшому Патріарху Київськоу і всієї Руси-України Філарету.

Всенічне бдіння, ввечері, напередодні воскресного дня, очолив намісник монастиря – ігумен Арсеній у співслужінні всечесної братії обителі. Божественна літургія в день свята для братії та віруючих запам’яталась радісним та піднесеним співом не тільки місцевого хору під керівництвом Наталії Богуславської, а ще й хором студентів КПБА – Андрієм Миронюком, Михайлом Альмесом, Іваном Гищуком, Іллею Федоренко, Петром Мельничуком та Віталієм Стефаником. Після читання Євангелія намісник монастиря звернувся до віруючих з вітальним та повчальним словом проповіді, в якій розкрив значення євангельського читання про самарянку, а також про подію перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця.

По завершенні Божественної Літургії відбувся святковий урочистий хресний хід, по закінченні якого всі віруючи, які прийшли розділити радість храмового празника Свято-Миколаївського Богуславського монастиря були запрошені до святкової трапези.