Ювілей освячення обителі

27 травня 2013 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет із архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський чоловічий монастир м. Богуслав Київської єпархії. У монастирі, з нагоди 5-ліття з дня освячення оновленого Миколаївського храму та 20-ліття відновлення чернечого життя в обителі, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію та чин закладення наріжного каменя під будівництво Свято-Успенського собору, який у минулому був зруйнований безбожною владою.

Його Святості співслужили: митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, намісник монастиря ігумен Арсеній (Пожарний), благочинний Богуславського району протоієрей Ігор Поліжак, благочинний Таращанського району протоієрей Георгій Сальник, братія монастиря у священному сані, духовенство з Богуславського, Таращанського і Миронівського благочинь.

За богослужінням також молилися голова Богуславської районної державної адміністрації Богдан Дубас, Богуславський міський голова Вячеслав Дяченко та парафіяни, серед яких було багато молоді.

Під час літургії Святійший Патріарх виголосив проповідь та привітав парафіян із храмовим святом, яке нещодавно відзначалося.

Богослужіння прикрашав чудовий спів студентів Київської православної богословської академії під керівництвом регента священика Петра Бойка.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід до фундаментів Свято-Успенського собору, де Патріарх Філарет звершив чин освячення наріжного каменя та заклав капсулу під будівництво храму.

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували для вірян Народний аматорський колектив ім. Олександра Кошиця (керівник Юзефович О.М.) та тріо бандуристів (керівник Завадська Ю.Л.).


Натисність на фото щоб збільшити, та переглянути слайд-шоу: