Святійший Патріарх Філарет освятив Таращанський храм Успіння Пресвятої Богородиці

1 червня 2013 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет з архіпастирським візитом відвідав парафію Св. вмч. Георгія Переможця м. Тараща, Київської області. На паперті храму Святійшого Владику зустріли юні парафіяни храму. Діти радо вітали Патріарха хлібом-сіллю та теплими словами.

Святійший Владика ознайомився з ходом будівництва храму та звершив чин освячення престолу у нижньому храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Патріархові співслужили настоятель храму прот. Георгій Сальник, благочинний Таращанського району, ігумен Арсеній (Пожарний), намісник Миколаївського Богуславського монастиря та запрошене духовенство. Богослужіння прикрасив спів хору Київської Православної Богословської Академії під керівництвом свящ. Петра Бойка.

За богослужінням Святійший Владика звернувся зі словом до прихожан та гостей про значення віри та любові:

"Наслідком віри є те, що людина виконує волю Того, Кому вона довіряє. Тому що людина не просто вірить, а вона любить, любить  Бога. Коли ж людина когось любить, то виконує його волю. Ось ви візьміть зі свого життя: якщо діти люблять своїх батьків, то хіба вони не виконують їхню волю? Виконують. І кожна дитина вважає великим злом, якщо вона у чомусь не послухала батька. Це буває тільки тоді, коли любить. Коли ж любові до батьків немає, тоді не слухає. Так само по відношенню до Бога. Коли ми так любимо і віримо, то будемо виконувати заповіді. А коли по немочі своїй не можемо виконати, то будемо плакати і каятися, що не виконали волю Божу. Тому нехай Господь допоможе нам йти цією дорогою до вічного блаженного життя."

Після богослужіння Святійший Патріарх привітав настоятеля прот. Георгія та парафіян з освячення храму та подав архипастирське благословення.

 

Натисність на фото щоб збільшити, та переглянути слайд-шоу: