Пам’яті Віталія Підлубного

20 лютого в Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті учня цього закладу — Віталія Миколайовича Підлубного, життя якого обірвалося у липні минулого року через тяжке поранення, отримане на Сході.

На захід прибули батьки Віталія — Микола Левкович і Єфросинiя Фоківна разом зі своїми дітьми, побратими з Богуславської районної організації братерства воїнів АТО, друзі, одногрупники, представники районної спілки воїнів-інтернаціоналістів, волонтери. Намісник Свято-Миколаївського монастиря ігумен Арсеній окропив дошку пам’яті святою водою (гроші на її виготовлення надав підприємець С. І. Ситник).

Ледве стримуючи сльози, розповіла про свого колишнього учня класний керівник В. І. Вєтрова, згадуючи, яким добрим, відповідальним, скромним, працелюбним та справедливим був Віталій. Як поважав своїх вчителів та друзів, тому, певно, і мав авторитет серед ровесників. Як шанував своїх батьків, котрі безмежно любили свою наймолодшу дитину.

Від одногрупниці загиблого Інни Чернецької дізналися, що ще двоє молодих чоловіків з їхньої групи стали на захист своєї країни — Вадим Орєхов і Павло Лібович, який зараз знаходиться в шпиталі. У Інни на очах — сльози: душа болить від втрати надійного товариша, яким був Віталій, а серце неспокійно за інших одногрупників. І вона, і класний керівник щиро не розуміють, як можна зараз жити комусь у іншому вимірі, як достукатися до байдужих сердець (а таких ще — вистачає), які й досі відсторонені від жахливих подій?..

Відтепер, як сказала керівник закладу Т. В. Рябчун, кожна лінійка буде розпочинатися з вшанування пам’яті Віталія Підлубного. Нам всім варто приєднатися до цього вшанування наших земляків, які віддали своє життя, виборюючи мир для всіх нас — бранепільчанина Віталія Підлубного, богуславця Павла Пушняка, медвинчанина Олександра Василенка, тептіївчанина Федора Ухарського.

Вічна пам’ять їх світлим душам…