Новини


Патріарх Філарет звершив чин заснування церкви і поставлення хреста у с. Карапиші Миронівського району

У суботу, 26 березня 2011 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав село Карапиші Миронівського району Київської області, де в скорому часі має постати церква на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Тут Святійший Патріарх Філарет звершив чин заснування церкви і поставлення хреста. Його Святості співслужили: настоятель парафії свящ. Володимир Петрик та духовенство Богуславського і Таращанського благочинь, а також намісник Свято-Миколаївського Богуславського чоловічого монастиря ієромонах Арсеній.

Джерело: УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info

 
Знайомство з міським головою міста Богуслав

11 березня 2011 року, намісник монастиря ієромонах Арсеній в приймальній міської ради міста Богуслав зустрівся з її головою Дяченко Вячеславом Михайловичем. Після спільного знайомства, від імені Священноархимандрита Свято-Миколаївського Богуславського чоловічого монастиря, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ієромонах Арсеній вручив новообраному меру пам'ятний подарунок.

Детальніше... [Знайомство з міським головою міста Богуслав]
 
Відбулася зустріч з головою Богуславської РДА

22 лютого 2011 року, з ініціативи голови Богуславської Районної Державної Адміністрації Дубаса Богдана Антоновича відбулася зустріч  з намісником Свято-Миколаївського монастиря ієромонахом Арсенієм. Метою зустрічі з керівником району було обговорення питання щодо облаштування кам'яними сходами дороги на схилі, яка веде до Свято - Миколаївського храму.

Детальніше... [Відбулася зустріч з головою Богуславської РДА]
 
Відбулося освячення відновленого храму святого Миколая та келійного корпусу Миколаївського Богуславського монастиря.

27 травня 2008 р. у древньому Богуславі відбулася значна духовна подія – після тривалої реконструкції відбулося освчення храму Свято-Миколаївського Богуславського монастиря на Київщині на честь святителя Миколая Чудотворця. Освячення храму та першу Божественну літургію в ньому звершив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Детальніше... [Відбулося освячення відновленого храму святого Миколая та келійного корпусу Миколаївського Богуславського монастиря.]
 
У Богуславі відкрили пам’ятник на честь земляків, які загинули під Базаром

20 листопада 2010 року у м. Богуслав Київської області відкрили пам’ятний знак козакам Армії УНР: Білецькому Іванові Омельковичу та Бондаренку Оверкові Ісаковичу. Сталося це на подвір’ї Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Детальніше... [У Богуславі відкрили пам’ятник на честь земляків, які загинули під Базаром]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4