Новини


Святійший Патріарх Філарет відвідав Богуславський Миколаївський чоловічий монастир

22 травня - день пам'яті перенесення мощів святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських до італійського міста Бар. Сьогодні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Миколаївський чоловічий монастир у місті Богуслав, де звершив Божественну літургію з нагоди монастирського храмового свята.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет відвідав Богуславський Миколаївський чоловічий монастир]
 
Слава Героям прописана в серці

20 лютого 2015 року у День Пам’яті Героїв Небесної Сотні у Богуславі у міському парку біля погруддя Т. Г. Шевченка відбувся мітинг. До присутніх зверталися громадські активісти, лідери організацій та міське керівництво, зачитувалися зворушливі віршовані рядки.

Детальніше... [Слава Героям прописана в серці]
 
Голодомор. Геноцид. Пам’ятаємо…

У ті страшні 30-ті, коли не було й не могло бути неврожаю, у сховищах гнили запаси зерна, українські села знищували «під корінь» і щохвилини помирало 17 чоловік. Помирали найкращі: працьовиті, вільнодумні й нескорені люди, які понад усе прагнули кращого життя. Втрати й сьогодні важко підрахувати, адже ніяких списків не велося – лишилися тільки відверті, жахливі спогади очевидців. За найскромнішими підрахунками тоді країна втратила від 5 до 10 мільйонів люду.

Детальніше... [Голодомор. Геноцид. Пам’ятаємо…]
 
Пам’яті Віталія Підлубного

20 лютого в Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті учня цього закладу — Віталія Миколайовича Підлубного, життя якого обірвалося у липні минулого року через тяжке поранення, отримане на Сході.

Детальніше... [Пам’яті Віталія Підлубного]
 
УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

 

28 серпня 2014 року, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії намісник монастиря звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі міста Богуслав.

Детальніше... [УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4