Новини


У Іоано-Богословському храмі с. Пустовіти освячено новий престіл

21 травня 2013 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Вишгородський Агапіт, керуючий справами Київської Патріархії, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря відвідав парафію святого апостола і євангелиста Іоана Богослова с. Пустовіти Миронівського району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята.

Детальніше... [У Іоано-Богословському храмі с. Пустовіти освячено новий престіл]
 
Освячення храму в селі Карапиші

2 листопада 2013 р., митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму Різдва Пресвятої Богородиці в селі Карапиші Миронівського району.

Детальніше... [Освячення храму в селі Карапиші]
 
Святійший Патріарх Філарет освятив Таращанський храм Успіння Пресвятої Богородиці

1 червня 2013 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет з архіпастирським візитом відвідав парафію Св. вмч. Георгія Переможця м. Тараща, Київської області. На паперті храму Святійшого Владику зустріли юні парафіяни храму. Діти радо вітали Патріарха хлібом-сіллю та теплими словами.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет освятив Таращанський храм Успіння Пресвятої Богородиці]
 
Ювілей освячення обителі

27 травня 2013 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет із архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський чоловічий монастир м. Богуслав Київської єпархії. У монастирі, з нагоди 5-ліття з дня освячення оновленого Миколаївського храму та 20-ліття відновлення чернечого життя в обителі, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію та чин закладення наріжного каменя під будівництво Свято-Успенського собору, який у минулому був зруйнований безбожною владою.

Детальніше... [Ювілей освячення обителі]
 
День пам'яті святителя Миколая Чудотворця

19 грудня вся повнота Православної Церкви вшановує пам'ять одного з найбільших святих угодників Божих – святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця. Цей день є особливо знаменним для усіх жителів міста Богуслава, адже вже понад 300 років у цьому місті веде свій літопис Свято-Миколаївський чоловічий монастир. Не винятковим був і цей рік для всіх вірних та парафіян цієї обителі. 22 травня в день перенесення мощей святителя Миколая, монастир відвідував його Священноархимандрит – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Детальніше... [День пам'яті святителя Миколая Чудотворця]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 4