Новини


Благословення випускників

25 травня 2012 року на запрошення директора Богуславського Вищого Професійного Училища сфери послуг Рябчун Таїсії Василівни урочистий випускний акт відвідав намісник Свято-Миколаївського монастиря ігумен Арсеній у супроводі випускників КПБА кандидата богослів'я Петра Мельничука та Артемія Бабленюка.

Детальніше... [Благословення випускників]
 
Відлуння Голодомору

24 листопада вся Україна відзначила 79 роковини Голодомору влаштованого радянською владою. З року і рік українці все більше дізнаються про страхіття того лихого часу. В пам'ять жертв Голодомору в суботу проводиться панахида за загиблими. Суботній день вибраний саме тому, що субота у християн є поминальним батьківським днем…

Детальніше... [Відлуння Голодомору]
 
Преображення Господнє

Преображення Господнє — це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення Божественної сили Христа Спасителя своїм учням. Християни, які живуть за Юліанським календарем, святкують його 19 серпня. Святі отці називали це свято другим Богоявленням. Подію преображення описують одразу три євангелисти — Мафтей, Марк та Лука.

Детальніше... [Преображення Господнє]
 
Патріарх Філарет очолив богослужіння з нагоди свята великомучениці Варвари

17 грудня 2012 року Православна Церква вшановує святу великомученицю Варвару. Вже понад 900 років її чесні мощі зберігаються у Києві, а півстоліття з цього часу – у Володимирському кафедральному соборі української столиці. Тому саме в цьому храмі щороку відбувається особливо урочисте богослужіння на честь Варвари й тисячі прочан приходять поклонитися великій святині.

Детальніше... [Патріарх Філарет очолив богослужіння з нагоди свята великомучениці Варвари]
 
День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який також є днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Київського Патріархату для того, щоби у спільному богослужінні розділити радість свята.

Детальніше... [День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета]
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 4