Новини


Престольне свято у Михайлівській Золотоверхій обителі

21 листопада Православна Церква вшановує пам'ять святого Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Цього дня у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі відзначається престольне свято, адже центральний приділ Золотоверхого собору освячений на честь святого Архистратига Михаїла.

Детальніше... [Престольне свято у Михайлівській Золотоверхій обителі]
 
Києво-Видубицький Михайлівський монастир відсвяткував престольне свято

19 вересня 2012 р., в день спомину чуда архистратига Божого Михаїла в Хонах, Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир міста Києва відсвяткував своє престольне свято – древній храм цієї чернечої обителі освячений на честь святого архистратига Божого Михаїла.

Детальніше... [Києво-Видубицький Михайлівський монастир відсвяткував престольне свято]
 
Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята

22 травня 2012 року Православна Церква святкувала пам’ять, перенесення мощей архієпископа Мир Лікійського чудотворця Миколая. У цей день Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі, що знаходиться у місті Богуславі. Його Святості співслужили намісник монастиря ігумен Арсеній, братія цього монастиря та клірики Київської єпархії.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята]
 
Звершено чин похорону єпископа Серафима

7 квітня 2012 р. на 63 році життя відійшов у вічність архієрей Київського Патріархату на спокої – владика Серафим (в миру – Сергій Дмитрович Верзун). 9 квітня з благословення Святійшого Патріарха Філарета чин відспівування спочилого очолив у Свято-Миколаївському Богуславському монастирі   преосвященний єпископ Васильківський Феодосій. Владиці співслужила братія монастиря на чолі з намісником ігуменом Арсенієм (Пожарним), духовенство  Богуславського благочиння, священнослужителі із Рівненської та Кіровоградської єпархій.

Детальніше... [Звершено чин похорону єпископа Серафима]
 
Слово на Богоявлення священномученика Іполита Римського

Все, що створив наш Бог і Спаситель, все, що тільки бачить око і про що роздумує душа, що досліджує розум і відчуває рука, що обіймає думка і вміщає людська природа  все це добре, і вельми добре. Бо що прекрасніше за небесну твердь, що різнокольоровіше земної поверхні, що швидше за рух сонця, що приємніше за місячне сяйво? Що дивовижніше за багатоскладову стрункість небесних світил? Що плодотворніше своєчасних вітрів? Що прозоріше за денне світло? Яка з тварин прекрасніша за людину? - Так, все, що створив Бог і наш Спаситель, вельми добре.

Детальніше... [Слово на Богоявлення священномученика Іполита Римського]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 4