Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята
Написав admin   
П'ятниця, 23 червня 2017, 17:25

22 травня 2017 року, в день відзначення перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських до італійського міста Бар, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет здійснив архіпастирський візит до Свято-Миколаївського чоловічого монастиря у місті Богуслав, ле відслужив Божественну літургію з нагоди храмового свята.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята]
 
Патріарх Філарет освятив храм у Білій Церкві
Написав admin   
Четвер, 22 червня 2017, 19:50

31 грудня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Біла Церква, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь святого праведного Петра Калнишевського.

Детальніше... [Патріарх Філарет освятив храм у Білій Церкві]
 
Освячення храму на честь Всіх святих землі Української у Миронівці
Написав admin   
Четвер, 22 червня 2017, 19:41

25 листопада 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин великого освячення храму на честь Всіх святих землі Української у місті Миронівка Київської області.

Детальніше... [Освячення храму на честь Всіх святих землі Української у Миронівці]
 
Освячення іконостасу та розписів у Свято-Покровському храму міста Богуслав
Написав admin   
Четвер, 22 червня 2017, 19:29

2 листопада 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Богуслав, де звершив освячення іконостасу та розписів в храмі Покрови Божої Матері.

Детальніше... [Освячення іконостасу та розписів у Свято-Покровському храму міста Богуслав]
 
Патріарх Філарет освятив Свято-Покровський храм у Богуславі
Написав admin   
Четвер, 22 червня 2017, 18:37

12 жовтня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав місто Богуслав на Київщині, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці. На вїзді до міста Його Святість зустріли митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, міський голова Богуслава Вячеслав Михайлович, меценат будівництва храму Петро Гавриленко, благочинний Богуславського району протоієрей Ігор Поліжак. Святійшому Владиці піднесли коровай та квіти.

Детальніше... [Патріарх Філарет освятив Свято-Покровський храм у Богуславі]
 
УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
Написав admin   
Понеділок, 28 вересня 2015, 16:05

28 серпня 2015 року, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі міста Богуслава звершилася урочиста Божественна Літургія, яку очолив намісник ігумен Арсеній у співслужінні насельника обителi ієромонаха Силуана.

Детальніше... [УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ]
 
Святійший Патріарх Філарет відвідав Богуславський Миколаївський чоловічий монастир
Написав admin   
Понеділок, 28 вересня 2015, 13:58

22 травня - день пам'яті перенесення мощів святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських до італійського міста Бар. Сьогодні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Миколаївський чоловічий монастир у місті Богуслав, де звершив Божественну літургію з нагоди монастирського храмового свята.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет відвідав Богуславський Миколаївський чоловічий монастир]
 
Слава Героям прописана в серці
Написав admin   
Понеділок, 28 вересня 2015, 13:22

20 лютого 2015 року у День Пам’яті Героїв Небесної Сотні у Богуславі у міському парку біля погруддя Т. Г. Шевченка відбувся мітинг. До присутніх зверталися громадські активісти, лідери організацій та міське керівництво, зачитувалися зворушливі віршовані рядки.

Детальніше... [Слава Героям прописана в серці]
 
Голодомор. Геноцид. Пам’ятаємо…
Написав admin   
Понеділок, 28 вересня 2015, 13:02

У ті страшні 30-ті, коли не було й не могло бути неврожаю, у сховищах гнили запаси зерна, українські села знищували «під корінь» і щохвилини помирало 17 чоловік. Помирали найкращі: працьовиті, вільнодумні й нескорені люди, які понад усе прагнули кращого життя. Втрати й сьогодні важко підрахувати, адже ніяких списків не велося – лишилися тільки відверті, жахливі спогади очевидців. За найскромнішими підрахунками тоді країна втратила від 5 до 10 мільйонів люду.

Детальніше... [Голодомор. Геноцид. Пам’ятаємо…]
 
Пам’яті Віталія Підлубного
Написав admin   
Понеділок, 28 вересня 2015, 12:39

20 лютого в Богуславському вищому професійному училищі сфери послуг відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті учня цього закладу — Віталія Миколайовича Підлубного, життя якого обірвалося у липні минулого року через тяжке поранення, отримане на Сході.

Детальніше... [Пам’яті Віталія Підлубного]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5