Престольне свято у Михайлівській Золотоверхій обителі
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 14:26

21 листопада Православна Церква вшановує пам'ять святого Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Цього дня у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі відзначається престольне свято, адже центральний приділ Золотоверхого собору освячений на честь святого Архистратига Михаїла.

Детальніше... [Престольне свято у Михайлівській Золотоверхій обителі]
 
Києво-Видубицький Михайлівський монастир відсвяткував престольне свято
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 14:14

19 вересня 2012 р., в день спомину чуда архистратига Божого Михаїла в Хонах, Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир міста Києва відсвяткував своє престольне свято – древній храм цієї чернечої обителі освячений на честь святого архистратига Божого Михаїла.

Детальніше... [Києво-Видубицький Михайлівський монастир відсвяткував престольне свято]
 
Преображення Господнє
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 19:11

Преображення Господнє — це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення Божественної сили Христа Спасителя своїм учням. Християни, які живуть за Юліанським календарем, святкують його 19 серпня. Святі отці називали це свято другим Богоявленням. Подію преображення описують одразу три євангелисти — Мафтей, Марк та Лука.

Детальніше... [Преображення Господнє]
 
Благословення випускників
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 20:39

25 травня 2012 року на запрошення директора Богуславського Вищого Професійного Училища сфери послуг Рябчун Таїсії Василівни урочистий випускний акт відвідав намісник Свято-Миколаївського монастиря ігумен Арсеній у супроводі випускників КПБА кандидата богослів'я Петра Мельничука та Артемія Бабленюка.

Детальніше... [Благословення випускників]
 
Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 14:12

22 травня 2012 року Православна Церква святкувала пам’ять, перенесення мощей архієпископа Мир Лікійського чудотворця Миколая. У цей день Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі, що знаходиться у місті Богуславі. Його Святості співслужили намісник монастиря ігумен Арсеній, братія цього монастиря та клірики Київської єпархії.

Детальніше... [Святійший Патріарх Філарет очолив богослужіння престольного свята]
 
Пасхальне богослужіння у Свято-Миколаївській обителі
Написав admin   
Четвер, 26 травня 2011, 18:33

Увечері в передпасхальну суботу, ще задовго до півночі віруючі в світлому одязі сходяться до Свято-Миколаївського Богуславського чоловічого монастиря. Приблизно о пів на дванадцяту ночі у стінах обителі розпочалась служитися пасхальна полунощниця, на якій братія зі свічками підходять до Плащаниці, кадять її і відносять у вівтар. Плащаницю кладуть на престіл, де вона повинна залишатися протягом сорока днів - до дня Вознесіння Господнього.

Детальніше... [Пасхальне богослужіння у Свято-Миколаївській обителі]
 
Вхід Господній в Єрусалим
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 13:36

Торжественний вхід Господній в Єрусалим святкується Православною Церквою в останню неділю перед світлим празником Пасхи. Це – одне з найбільших свят і називається воно ще Вербною Неділею, тому що саме в цей день за всенічним бдінням роздають молящимся в храмах освячені гілки верби.

Детальніше... [Вхід Господній в Єрусалим]
 
Звершено чин похорону єпископа Серафима
Написав admin   
Четвер, 20 грудня 2012, 11:38

7 квітня 2012 р. на 63 році життя відійшов у вічність архієрей Київського Патріархату на спокої – владика Серафим (в миру – Сергій Дмитрович Верзун). 9 квітня з благословення Святійшого Патріарха Філарета чин відспівування спочилого очолив у Свято-Миколаївському Богуславському монастирі   преосвященний єпископ Васильківський Феодосій. Владиці співслужила братія монастиря на чолі з намісником ігуменом Арсенієм (Пожарним), духовенство  Богуславського благочиння, священнослужителі із Рівненської та Кіровоградської єпархій.

Детальніше... [Звершено чин похорону єпископа Серафима]
 
Слово на Богоявлення священномученика Іполита Римського
Написав admin   
Вівторок, 31 січня 2012, 10:17

Все, що створив наш Бог і Спаситель, все, що тільки бачить око і про що роздумує душа, що досліджує розум і відчуває рука, що обіймає думка і вміщає людська природа  все це добре, і вельми добре. Бо що прекрасніше за небесну твердь, що різнокольоровіше земної поверхні, що швидше за рух сонця, що приємніше за місячне сяйво? Що дивовижніше за багатоскладову стрункість небесних світил? Що плодотворніше своєчасних вітрів? Що прозоріше за денне світло? Яка з тварин прекрасніша за людину? - Так, все, що створив Бог і наш Спаситель, вельми добре.

Детальніше... [Слово на Богоявлення священномученика Іполита Римського]
 
Богослужіння на Богоявлення у Свято-Миколаївському монастирі
Написав admin   
Понеділок, 30 січня 2012, 01:21

18 січня, в день Навечіря Богоявлення, в Свято-Миколаївському монастирі було звершено святкове богослужіння. Згідно богослужбових вказівок, богослужіння в цей день складається з Царських Часів, Зображальних, та вечірні з Божественною літургією Святителя Василія Великого. По закінченні якого звершується чин Великого Освячення Води, та чин Славлення.

Детальніше... [Богослужіння на Богоявлення у Свято-Миколаївському монастирі]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 5